Nowy ColamiD

ColamiD

INFO

  • Brand: Colway International

139,00 zł

Dostępne opcje

ColamiD – bogate źródło drogocennych substancji

ColamiD jest unikalnym kompleksem aminokwasowo-mineralno-witaminowym naturalnego pochodzenia. To źródło wielu cennych minerałów oraz mikro i makroelementów. Ponadto zawiera doskonale przyswajalny fosfor i wapń. Już od niepamiętnych czasów Ludy Północy mieliły ości. Na Syberii robi się to do dziś. Te proste, ale skuteczne rozwiązania, niejednokrotnie ratowały zdrowie człowieka.

Certyfikaty jakości preparatu ColamiD

ColamiD zawiera surowiec o cenionych certyfikatach jakości mikrobiologicznej. Spełnia wszelkie normy standaryzacji unijnej. Do preparatu ColamiD dodaliśmy K2 i D3 co znacznie polepsza jego skuteczność.

Co zawiera ColamiD?

ColamiD to źródło 19 aminokwasów budulcowych dla kolagenu wchodzącego w skład tkanki kostnej. Zawiera także wiele aminokwasy egzogenne.
Jeśli szukasz naturalnych substancji suplementacyjnych, ColamiD z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Proponujemy korzystne ceny oraz bogatą ofertę dla Twojego zdrowia.

ColamiD naturalny kompleks aminokwasowo-mineralno-witaminowy unikalny w skali światowej. Dostarcza ustrojowi wysoce biodostępnych minerałów, makro i mikro elementów. Zawiera m.in. idealnie przyswajalny wapń i fosfor o najwyższej jakości. W składzie znajdują się sproszkowane ości ryb akwenu i rzek północny, nie kumulują toksyn. Stanowią skarbnicę substancji niezwykle potrzebnych do życia człowiekowi. Poliaminokwasów, oligo- i polipeptydów, ale przede wszystkim 19 aminokwasów budulcowych dla kolagenu tworzącego tkankę kostną, a więc innego typu, niż fibroblastowy. Także aminokwasów egzogennych. Glikozaminoglikanów i wszystkich praktycznie elementów, jakie powinien zawierać dobry kompleks mineralny.  

Substancje aktywne 

Witamina D3 pozyskana z lanoliny (wchłanialność o 70% wyższa w porównaniu z jej roślinną formą), wspomaga absorpcję wapnia i fosforu – minerałów szczególnie wartościowych, spośród skumulowanych w ośćcu rybim. Witamina D zapewnia prawidłowy stan kości, zwiększa stabilność układu odpornościowego i obniża ryzyko chorób infekcyjnych oraz cukrzycy. 

Witamina K2 pomaga w efektywnym przyswajaniu wapnia, który może osadzać się w naczyniach krwionośnych powodując ich zwapnienie przy jednoczesnym jego niedoborze w kościach, co prowadzi np. do osteoporozy. Suplementacja witaminą K2 zapobiega “paradoksowi wapnia”.

Ilość tabletek w opk 60

5 innych produktów w tej samej kategorii: