Nowy Kolagen Naturalny Platinium

Kolagen Naturalny Platinium

INFO

  • Brand: Colway

207,00 zł

Dostępne opcje

Kolagen Naturalny Platinum

Cudownie elastyczna, absolutnie zdrowa i olśniewająco alabastrowa skóra nie jest zarezerwowana wyłącznie dla gwiazd. Możesz cieszyć się jej nienagannym urokiem wybierając Kolagen Naturalny Platinum, który stanie się jej sprzymierzeńcem bez względu na tryb życia, zmęczenie czy inne problemy z cerą.

Z źródła natury

Kolagen to skarb naturalnego białka, które jest jednym z budulców naszej skóry. Luksusowy kosmetyk w postaci białego żelu – Kolagen Naturalny Platinum - to oryginalna receptura idealnie spełniająca wymagania każdego rodzaju skóry,a w szczególności wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Preparat działa na zasadzie szybkiej i harmonijnej odbudowy włókien kolagenowych, więc wykazuje bardzo szerokie spectrum oddziaływania. Kolagen Naturalny Platinum stymuluje fitoblasty, które są odpowiedzialne za produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra otrzymuje go w pełnej postaci – za sprawą żelu i naturalnej produkcji. Zawarty w preparacie kwas mlekowy jest gwarantem równomiernego kolorytu, blasku, a także dbania o wygładzenie cery i jej właściwe nawilżenie. Z kolei elastyna wzmocni strukturę skóry i pozwoli jej zachować sprężystość.

Błyskawiczna regeneracja kolagenem

Kolagen Naturalny Platinum w żelu upora się z pękającymi naczynkami, zniweluje już obecne „pajączki” i zaczerwienienia. Stanie się sprzymierzeńcem w walce z trądzikiem i innymi niedoskonałościami skóry tj. pierwszymi plamkami starczymi. Regularne stosowanie z powodzeniem zastąpi lifting skóry i inne niełatwe zabiegi związane z chirurgią plastyczną. Jego lekka formuła sprawia, że może być stosowany jako podkład pod makijaż, baza pod maseczki. Kolagen Naturalny Platinum w szczególności zalecany jest osobom korzystających z solarium i zabiegów mechanicznego oczyszczania cery. Kolagen Naturalny Platinum spełni swoje zadanie w pielęgnacji twarzy, szyi oraz dekoltu. Kosmetyk aplikujemy na oczyszczoną i delikatnie zwilżoną skórę dwa razy dziennie. Aplikację łączymy z delikatnym masażem, a po wchłonięciu żelu – z odpowiednim kremem pielęgnacyjnym z linii Colway. Rekomendowanymi produktami są Ganoderma czy Atelokolagen.

KOLAGEN NATURALNY

• nie uczula • nie podrażnia skóry  • nie powoduje żadnych działań ubocznych

• nie zawiera sztucznych barwników • nie zawiera sztucznych aromatów

3 innych produktów w tej samej kategorii: