287,00 zł
287,00 zł

ARCYDZIEŁO BIOTECHNOLOGII – WYJĄTKOWY KOMPLEKS TRZECH NATYWNYCH BIAŁEK KOLAGENOWYCH WZBOGACONY SERYCYNĄ I ZŁOTEM – LUKSUSOWA PIELĘGNACJA ANTI-AGE Atelokolagen to kolejny kosmetyk anti-age w rodzinie transdermalnych żeli kolagenowych Colway. Stworzyliśmy go łącząc trzy rodzaje niskocząsteczkowego kolagenu. Pierwszy z nich to izolowane ze skór rybich...

107,00 zł

Kolagen Naturalny Graphite jest stosowany do odżywiania włosów i paznokci, cieszący się popularnością w salonach fryzjerskich i gabinetach kosmetycznych. Z powodzeniem wykorzystywany także do kuracji stawów i pielęgnacji stwardniałej skóry stóp i łokci.

207,00 zł

Kolagen Naturalny Platinum Cudownie elastyczna, absolutnie zdrowa i olśniewająco alabastrowa skóra nie jest zarezerwowana wyłącznie dla gwiazd. Możesz cieszyć się jej nienagannym urokiem wybierając Kolagen Naturalny Platinum, który stanie się jej sprzymierzeńcem bez względu na tryb życia, zmęczenie czy inne problemy z cerą. Z źródła natury Kolagen to...

147,00 zł

Potrzebujesz uniwersalnego produktu do pielęgnacji, który zapewni zdrowie, jędrność i elastyczność, Twojej skórze zarówno na twarzy jak i na ciele? Kolagen Naturalny Silver jest doskonałym rozwiązaniem. To kolejny kosmeceutyk z rodziny żeli kolagenowych, który skutecznie hamuje proces starzenia skóry oraz sprawdza zawsze, kiedy nasze ciało potrzebuje...

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Niezastąpiony kolagen Colway

Naturalny Kolagen w naszej skórze podlega nieustannym procesom wymiany. O ile nie są one zakłócone, nasza skóra wygląda młodo i promiennie. Jednak z wiekiem stają się one mniej doskonałe, co możemy bardzo szybko zauważyć. Skóra na skutek niesprawnej wymiany kolagenu staje się mniej elastyczna. Jednak za pomocą nowoczesnego preparatu marki Colway możemy temu zapobiec.

Niezbędny kolagen Colway

Marzeniem każdej kobiety jest młody wygląd. Obecnie Panowie także dużą wagę przywiązują do swojego wyglądu, co szczególnie mogliśmy zauważyć w ostatnim czasie. Dlatego jeżeli zauważymy, iż nasza skóra nie jest już tak elastyczna jak kiedyś powinniśmy zacząć działać.

Prawidłowa wymiana kolagenu

Doskonałej jakości kolagen Colway jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ma problem z prawidłową wymianą kolagenu. Należy mieć świadomość, iż ta "proteina młodości" odpowiada za 30% masy białka ludzkiego, a także z niej składa się aż 70% białek skóry. Warto wiedzieć, iż kolagen Colway jest w stu procentach naturalnym produktem. Jest on idealny dla każdego. To właśnie dzięki temu produktowi w bardzo szybki sposób możemy wspomóc procesy odbudowy kolagenu. Tym samym nasz naskórek stanie się bardziej miękki oraz elastyczny. 

Naturalny kolagen dla Ciebie

Kolagen Colway to unikalny dar natury, który każdy powinien mieć w swoim domu. Jest to produkt polski, stworzony w pełni przez polskich uczonych. To właśnie dzięki niemu nasza skóra będzie wyglądała znów promiennie oraz zdrowo. 

Czysty kolagen Colway to pierwsza na świecie seria, która łączy w sobie najnowsze wynalazki biotechnologii. Są to między innymi matrykiny, które zawierają aktywne witaminy oraz cenne oleje, jak również wyciągi roślinne oraz fitoestrogeny sojowe. W składzie obecny jest także czysty kolagen naturalny, dzięki czemu produkt charakteryzuje się wysoką skutecznością. Dlatego warto zakupić ten produkt.

Odbuduj skórę z kolagenem

Kolagen Colway to doskonały produkt, dzięki któremu możemy odbudować swoją skórę. Na rynku możemy spotkać także inne produkty, w których zawarte są duże ilości naturalnego kolagenu. Są to między innymi kolagen Colvita oraz maczużnik.